"نوآوری؛ سنت و اشتیاق بدون کم و کاست"

 

 

یک سرآغاز جدید


شرکت DEXIBELL دارای یک انرژی خلاق است و حاصل اشتیاق برای ارتقاء دانش فنی، استعدادها و تجارب از بهترین نوع می باشد؛ این شرکت توجه خاصی به طراحان و مهندسان ایتالیایی دارد.
این تیم؛ پس از 25 سال نوآوری های خارق العاده و موفقیت در برابر برندهای برتر جهان؛ کومپانی پویا و خلاق با شعار موسیقی جهانی بنا کرده است.
"نوآوری؛ سنت و اشتیاق بدون کم و کاست"

نوآوری و سنت


این شعار پیوند دهنده بهترین سازهای کلاسیک با مدرن ترین نوآوری های تکنولوژیک است ؛ همانطور که در VIVO مشاهده می کنید؛ که در آن شیرین ترین نت های یک پیانو دهه 1850 (پیانوی محبوب شوپن) با یک مغز الکترونیکی چهار هسته ای به بهترین شیوه پشتیبانی می شود.
برای ایجاد یک تجربه منحصر به فرد برای کاربر؛ برنامه ما (XMURE) در همکاری نزدیک با یک موسیقیدان خارق العاده با بیش از 40 سال تجربه ؛ یک برنامه نویس جوان با استعداد و یک طراح گرافیک با استعدادهای خاص ؛ تهیه شده است.
تحولات سریع و جالب در تکنولوژی به ما امکان داده است که اهدافی که حتی تا همین اواخر غیر قابل تصور بوده اند را محقق کنیم. با دقت هر چه تمامتر از برخی موسیقیدانان بسیار با سابقه پرس و جو کردیم تا نیازهای دقیق و اصلی آنها را بدانیم. اما این کار ادامه دار است. نتایج بدست آمده توسط تیم مهندسان و طراحان ما تحلیل شده اند تا بالاترین استانداردها از نظر کیفیت را بدست آوریم.
همیشه به نظر می آمده است که نوآوری و سنت دو مفهوم کاملا متضاد و در حال تضاد هستند اما باید گفت که آنها در کنار هم با هماهنگی کامل کار می کنند.

شوق طراحی ایتالیایی


چگونه می توان اشتیاق یا عشق به DEXIBELL را توصیف کرد؟
با وارد شدن  DEXIBELL به زندگی شما می توانید وارد زندگی حرفه ای موسیقی شوید.


برند DEXIBELL حاصل احساس نیاز برای خلق محصولاتی برتر با توجه به بالاترین انتظارات و توقعات موسیقیدانان است.
برخلاف اغلب شرکت های بزرگ؛ ما در DEXIBELL دارای یک ساختار پویا و سریع هستیم: متشکل از طراحان، مهندسان، مدیران پروژه، برنامه ریزان، که باعث می شود از طراحی خاص و خارق العاده، تکنولوژی برتر و خلاقانه، و کارآیی مطلوب اطمینان حاصل کنیم.
از نظر ما تصمیم گیری برای کسب و حفظ بالاترین کیفیت؛ بسیار ساده بوده است چون DEXIBELL بطور 100% در ایتالیا و با بهره گیری از نیروی انسانی متعهد و باتجربه  طراحی، مهندسی و تولید می شود؛ همه افراد اهمیت حفظ و کنترل تعالی و کیفیت را بخوبی درک کرده اند.
 
 
 
 
Nite
Made in Italy
Frequency
Lava