ویژگی های خاص پیانو های دکسیبل

همانطور که در VIVO مشاهده می کنید؛ که در آن شیرین ترین نت های یک پیانو دهه 1850 (پیانوی محبوب شوپن) با یک مغز الکترونیکی چهار هسته ای به بهترین شیوه پشتیبانی می شود.

ویژگی های برتر پیانو های دکسیبل در ادامه مطلب....

ادامه مطلب

نرم افزار XMURE قابلیت های فراوان با همگام سازی با پیانو

برای ایجاد یک تجربه منحصر به فرد برای کاربر؛ برنامه ما (XMURE) در همکاری نزدیک با یک موسیقیدان خارق العاده با بیش از 40 سال تجربه ؛ یک برنامه نویس جوان با استعداد و یک طراح گرافیک با استعدادهای خاص ؛ تهیه شده است.

(جزئیات فنی را در فایل ضمیمه مشاهده کنید)

ادامه مطلب

DEXIBELL

„ به نظر می رسید که یک رویای ناممکن است اما اکنون محقق شده است. “

در حال حاضر DEXIBELL فراتر از استانداردهای فعلی 16 بیت و 44.1 هرتز عمل می کند؛ برای این منظور از مشخصه های بالاتری استفاده می کند؛ هم در فورمت شکل امواج و هم در زمینه مدار های تبدیل دیجیتال به آنالوگ DAC 16 بیت؛ صوت را در 65,356 سطح به نمایش می گذارد در حالیکه 24 بیت می تواند آن را در بیش از 16,777,216 سطح به نمایش بگذارد؛ یعنی حدودا 256 برابر . تکنولوژی 24 بیت جدید همراه با نمونه 48 هرتز باعث بهبود میزان پویایی صدا و فرکانس مورد نیاز نسبت به سایر پیانوهای دیجیتال شده است.

ادامه مطلب

احساس واقعی

برند DEXIBELL حاصل احساس نیاز برای خلق محصولاتی برتر با توجه به بالاترین انتظارات و توقعات موسیقیدانان است.
برخلاف اغلب شرکت های بزرگ؛ ما در DEXIBELL دارای یک ساختار پویا و سریع هستیم: متشکل از طراحان، مهندسان، مدیران پروژه، برنامه ریزان، که باعث می شود از طراحی خاص و خارق العاده، تکنولوژی برتر و خلاقانه، و کارآیی مطلوب اطمینان حاصل کنیم.

ادامه مطلب