دکسیبل پورتابل S1

 

مشخصات فنی

مدل Dexibell S1


 پورتابل دکسیبل مدل vivo S1 = کیبورد 5 اکتاو
Dexibellاز سری مدل VIVO S1
سبک ترین و کوچکترین پورتابل دیجیتال با کیفیت صدای خارق العاده .
صد درصد بدنه از جنس آلومینیوم است؛ دارای تکنولوژی منحصر به فرد T2L از Dexibell و صداهای VIVO به اضافه گزینه کار با باتری (به اضافه برق) باعث شده است که پیانو S1 بهترین راه حل برای کسانی باشد که به دنبال مشخصه های /PRO (حرفه ای) به اضافه مشخصه هایی همچون حمل و نقل آسان/ قابلیت پرتابل فوق العاده هستند.
مدل S1 با بهره گیری از پردازنده چهار هسته ای VIVO T2L قادر است کیفیت صدایی مشابه با آنچه قبلا در گروه VIVO مشاهده کرده اید را عرضه کند؛
جنس بدنه: قاب آن از جنس آلومینیوم دربالاترین کیفیت
 
-    کیفیت صدا – در تولید اغلب پیانوهای پرتابل سبک وزن؛ کیفیت صدا و کلاویه را قربانی کرده اند تا هزینه را پائین نگهدارند. اما در مدل S1 ؛ کیفیت صدا و کلاویه و همینطور بدنه را قربانی نکرده ایم: یک راه حل برای موزیسین های قابل یافتیم.
-    عملکرد "دمپر مجازی" برای استفاده فوری بدون نیاز به پدال "دمپر" واقعی – بدین ترتیب، نوازنده به سرعت بیشتری می تواند کار خود را با نصب پیانو شروع کرده و نگران نصب پدال ها یا سیم های مربوطه نباشد. به قول معروف – موسیقی حاضر و آماده !
-    گزینه باتری (8 عدد باتری استاندارد AA) به اضافه گزینه استفاده از برق – بدین ترتیب نوازنده می تواند هر جا که مایل باشد، اقدام به نواختن کند
-    ضبط صدا/پخش صوتی – مشخصه های PRO (حرفه ای)سبب می شوند که کاربر با آزادی بیشتری بتواند اجراهای خود را ضبط کرده یا آنها بصورت یک قطعه صوتی پخش کند
-    دستگاه مجهز به USB با بهره گیری از مبدل USB/MIDI – با توجه به استفاده های این مدل لازم بود که قابلیت استفاده با همه دستگاه های ضبط خانگی را داشته باشد؛ اما مهمترین مشخصه آن، حاضر و آماده بودن برای استفاده است. تنها چیزی که لازم دارید، پیانومدل S1 و یک لپ تاپ است ... فقط همین!
 68 کلید با "اولین نت A" دقیقا مشابه با سایر مدل ها با 88 کلید – این تنها کی بورد با 68 نت است. سایز و وزن را کاهش داده ایم اما همیشه یک نوازنده پیانو واقعی را از خاطر نبرده
بطور کلی، هر موسیقیدان آگاه که نیازمند بهترین صدا می باشد (پیانو، پیانو برقی، ارگ، صداهای ساز، ترکیب صدا، پدها، سیم ها به اضافه توسعه SF2) نیازمند داشتن ساز بسیار پرتابل هم هست که بتواند به راحتی ساز خود را جابجا کند یعنی برخلاف پیانوهای سنتی صحنه که سنگین تر هستند:
-    موزیسین های PRO(حرفه ای)
-    موزیسین های مراسم عروسی (اسپیکر PA پرتابل باتری دار خود را همراه با S1 بردارید و هر جا که مایل هستید بدون نیاز به برق شروع به نواختن کنید)
-    اجرا کنندگان موسیقی  بند خیابانی/هنرپیشه های بند خیابانی
-    موزیسین هایی که به سفر کاری می روند (برای اجرای تور و غیره)
-    اجرا کنندگان موسیقی در شهرهای پرجمعیت – آنها فرصت حرکت در شهر با دوچرخه، مترو و قطار شهری را خواهند داشت
-    دانشجویان
-    مدارس و کالج هایی که نیاز به جابجا کردن مکرر پیانو دارند اما مایل به قربانی کردن کیفیت نیستند
-    تنظیم کنندگان/ سازندگان موسیقی
-    ترانه سرا ها
وزن: 8.5 کیلوگرم وزن
سایز: طول 109 سانتیمتر x عرض 24 سانتیمتر x ارتفاع 9 سانتیمتر؛ این سایز برای حمل و نقل آسان طراحی شده است و قابلیت انتخاب کیف فابریک مخصوص S1 با بندهای روی شانه امکان حمل و نقل این محصول را توسط کاربر امکانپذیر می سازد گویی او فقط یک کیف بر روی شانه دارد؛ این موقعیت را مرهون وزن فوق العاده اندک این محصول هستیم.
پیانویی  با قیمت مناسب در بازار که محصول ایتالیا است
قیمت پیانو پورتابل S1: تماس با بخش فروش
پیانوDexibell S1 آزادی در خلاقیت شما!

 
خواندن 2069 دفعه