تماس با ما

 نماینده انحصاری Dexibell در ایران

شرکت  شرکت پرتو هنر فام  (پیانو پارس (PIANOPARS) با اتکا به تجارب تخصصی در عرصه موسیقی کشور در سال 1377 تاسیس گردید و با بهره گیری از نیروی متخصص، و خدمات سراسری و گسترده خود در زمینه توسعه لوازم موسیقی آغاز نمود،

زمینه اصلی فعالیت شرکت :
1- عرضه لوازم موسیقی
2- ارائه پشتیبانی و خدمات پس از فروش

 

آدرس دفتر مرکزی

ایران تهران- سعادت آباد، بین م کاج و م شهرداری پلاک35 شماره26

مشاوره فروش

(سراسر کشور) 3445140-0912
ساعات کار: 9:30 تا 21

دفتر تهران

(سراسر کشور) 26766459-021
ساعات کار: 10 تا 20:30

پشتیبانی و خدمات پس از فروش

تلفن: 22368320-021
فکس:22373156-021 

دانلود

 ثبت نام

با ثبت نام می توانید محصول خود را ثبت کنید؛ تمدید ضمانت را فعال کنید؛ د ستورالعمل ها، صداها و نرم افزارها را برای محصولات دکسیبل   که خریداری کرده اید؛ دانلود کنید

ثبت نام

   

یکی از کاربران قبل هستم

 

 

تست 1

<iframe src="http://sphereshare.net/#!/e/418ffccbca916ebe183a6da5a41f3141" 
frameborder="0" allowtransparency="true"></iframe>

پشتیبانی

گارانتی واقعی یک محصول اروپایی

ما کیفیت محصولات خود را تضمین می کنیم بصورت فردی تا به درجه بالایی از اعتماد برسیم. ما پیشنهادات عالی برای مشتریان خود ارایه می دهیم و خواسته ها و نیاز های آن ها را برآورده می کنیم.
برند منحصر اروپایی

گارانتی

خدمات پس از فروش

آشنایی با خدمات پس از فروش
• ارائه خدمات پس از فروش، با کیفیت و سرعت با هدف جلب رضایت مشتری
• ارائه مشاوره و توضیحات فنی به مشتریان
• توضیح دقیق شرایط گارانتی و علل خارج از گارانتی بودن قطعات
• ارائه خدمات بعد از گارانتی
• تست دستگاه در حضور مشتری در صورت درخواست ایشان
• اطلاع رسانی وضعیت قطعه خراب

---------------------------------------------------------------------------------------------
امروزه توجه به كيفيت كالا از مهمترين وظايف شركت هاي توزيع كننده كالاست و خدمات پس از فروش ضامن حفظ اين كيفيت مي باشد . این مجموعه با توجه به اهميت اين موضوع بر خدمات برتر براي خانواده مشتريان خود تاكيد دارد  در همين راستا وظيفه دارد در اسرع وقت، با دقت و مشتري مداري به مشتريان خود پاسخگو باشد. شركت پرتو هنر فام  (پیانو پارس) با متخصصين مجرب اطمینان مشتريان را سرلوحه كار خود قرار داده و مي كوشد. شركت  مفتخر است به آگاهي برساند جهت رفاه حال مشتريان محترم، تلاش برای استفاده از گارنتی و خدمات پس از فوش،  در کمترین زمان صورت گیرد
پي گيري از طريق تماس مستقيم:
همچنين مشتريان گرامي مي توانند در ساعات اداري طي تماس مستقيم با شماره تلفن هاي اعلام شده از وضعيت دستگاه ارسالي اطلاع كسب كنند.

شماره پشتیبانی

02122373156

02122368320

آدرس دفتر مرکزی: تهران سعادت آباد، بین میدان کاج و شهرداری پلاک 35 شماره26

 

درباره ما

یک سرآغاز جدید


شرکت DEXIBELL دارای یک انرژی خلاق است و حاصل اشتیاق برای ارتقاء دانش فنی، استعدادها و تجارب از بهترین نوع می باشد؛ این شرکت توجه خاصی به طراحان و مهندسان ایتالیایی دارد.
این تیم؛ پس از 25 سال نوآوری های خارق العاده و موفقیت در برابر برندهای برتر جهان؛ کومپانی پویا و خلاق با شعار موسیقی جهانی بنا کرده است.
"نوآوری؛ سنت و اشتیاق بدون کم و کاست"

نوآوری و سنت


این شعار پیوند دهنده بهترین سازهای کلاسیک با مدرن ترین نوآوری های تکنولوژیک است ؛ همانطور که در VIVO مشاهده می کنید؛ که در آن شیرین ترین نت های یک پیانو دهه 1850 (پیانوی محبوب شوپن) با یک مغز الکترونیکی چهار هسته ای به بهترین شیوه پشتیبانی می شود.
برای ایجاد یک تجربه منحصر به فرد برای کاربر؛ برنامه ما (XMURE) در همکاری نزدیک با یک موسیقیدان خارق العاده با بیش از 40 سال تجربه ؛ یک برنامه نویس جوان با استعداد و یک طراح گرافیک با استعدادهای خاص ؛ تهیه شده است.
تحولات سریع و جالب در تکنولوژی به ما امکان داده است که اهدافی که حتی تا همین اواخر غیر قابل تصور بوده اند را محقق کنیم. با دقت هر چه تمامتر از برخی موسیقیدانان بسیار با سابقه پرس و جو کردیم تا نیازهای دقیق و اصلی آنها را بدانیم. اما این کار ادامه دار است. نتایج بدست آمده توسط تیم مهندسان و طراحان ما تحلیل شده اند تا بالاترین استانداردها از نظر کیفیت را بدست آوریم.
همیشه به نظر می آمده است که نوآوری و سنت دو مفهوم کاملا متضاد و در حال تضاد هستند اما باید گفت که آنها در کنار هم با هماهنگی کامل کار می کنند.

شوق طراحی ایتالیایی


چگونه می توان اشتیاق یا عشق به DEXIBELL را توصیف کرد؟
با وارد شدن  DEXIBELL به زندگی شما می توانید وارد زندگی حرفه ای موسیقی شوید.


برند DEXIBELL حاصل احساس نیاز برای خلق محصولاتی برتر با توجه به بالاترین انتظارات و توقعات موسیقیدانان است.
برخلاف اغلب شرکت های بزرگ؛ ما در DEXIBELL دارای یک ساختار پویا و سریع هستیم: متشکل از طراحان، مهندسان، مدیران پروژه، برنامه ریزان، که باعث می شود از طراحی خاص و خارق العاده، تکنولوژی برتر و خلاقانه، و کارآیی مطلوب اطمینان حاصل کنیم.
از نظر ما تصمیم گیری برای کسب و حفظ بالاترین کیفیت؛ بسیار ساده بوده است چون DEXIBELL بطور 100% در ایتالیا و با بهره گیری از نیروی انسانی متعهد و باتجربه  طراحی، مهندسی و تولید می شود؛ همه افراد اهمیت حفظ و کنترل تعالی و کیفیت را بخوبی درک کرده اند.
 
 
 
 
Nite
Made in Italy
Frequency
Lava

مقالات دیگر...